Про компанію

Про нас

Компанія «НМТ» почала свою діяльність на ринку з 2014 року та за цей період зарекомендувала себе як кваліфікованого експерта в галузі медичного обладнання та технологій.

Наші досягнення

В даний час компанія є одним з лідерів в області комплексного оснащення медичним обладнанням медичних установ в Україні.

Ми поставили вже більше 10 000 одиниць обладнання для інтенсивної терапії та неонатології, рентгенівської діагностики, стоматології, стерилізації, обладнали більше 500 державних і приватних медичних установ в Україні.

У ТОВ «НМТ» є власна сервісна служба, сервісні інженери якої мають високу кваліфікацію в області інтенсивної терапії, рентгенодіагностики та стоматології. Наші фахівці мають спеціальну освіту і пройшли екстра-тренінги на заводах-виробниках медичного і стоматологічного обладнання.

У складі компанії є медичні консультанти, інженери-розробники, медичні технологи, які можуть проконсультувати Вас і допомогти в розробці проектів.

Компанія «НМТ» забезпечує медичні заклади персональним обслуговуванням по доставці, монтажу, введенню в експлуатацію обладнання, а також навчанням фахівців роботі на придбаному обладнанні.

На весь строк експлуатації обладнання надається технічна підтримка, включаючи гарантійне, післягарантійне обслуговування й забезпечення видатковими матеріалами.

У штаті працівників компанії «НМТ» працюють лікарі-консультанти, інженери-конструктори, медичні технологи, які зможуть проконсультувати й допоможуть у вирішенні багатьох питань.

Одним з напрямків діяльності компанії «НМТ» у сфері навчання фахівців є організація й проведення семінарів і форумів із залученням відомих учених, докторів, фахівців в області стоматології й загальної медицини.

Стерилізатор Baumer

Ваше ім'я та прізвище (обов'язкове поле)

Ваш e-mail (обов'язкове поле)

Телефон (обов'язкове поле)

×
Залиште заявку на швидкий тест COVID-19

×