Про компанію

Про нас

Компанія «НМТ» була заснована в складі бізнес-групи концерну «Медицина і технологія», що працює на ринку України з 1991 року.

В останньому десятилітті 20-го століття основні напрямки діяльності — ортопедичні інструменти і імплантати, технологічне проектування медичних установ, поставка автомобілів швидкої медичної допомоги, дезінфікуючих засобів, медичного і стоматологічного обладнання.

У період з 1995 по 1998 р.р. було здійснено комплексне оснащення «під ключ» таких медичних установ як:

  • поліклініка загального профілю на 850 відвідувань в зміну (м.Харків);
  • онкологічний диспансер на 240 ліжок (м.Кіровоград);
  • хірургічний корпус обласної лікарні на 500 ліжок (м.Дніпропетровськ) та багато інших більш дрібні проекти;
  • Донецька обласна лікарня швидкої допомоги, поставка 40 нових автомобілів швидкої допомоги, Kia Motors;
  • Централізована закупівля Міністерством охорони здоров’я України кардіостимуляторів, протезів кульшового суглоба і спеціальних інструментів.

Наші досягнення

В даний час компанія є одним з лідерів в області комплексного оснащення медичним обладнанням медичних установ в Україні.

З 2003 року ми поставили більше 10 000 одиниць обладнання для інтенсивної терапії та неонатології, рентгенівської діагностики, стоматології, стерилізації, обладнали більше 500 державних і приватних медичних установ в Україні.

У ТОВ «НМТ» є власна сервісна служба, сервісні інженери якої мають високу кваліфікацію в області інтенсивної терапії, рентгенодіагностики та стоматології. Наші фахівці мають спеціальну освіту і пройшли екстра-тренінги на заводах-виробниках медичного і стоматологічного обладнання.

У складі компанії є медичні консультанти, інженери-розробники, медичні технологи, які можуть проконсультувати Вас і допомогти в розробці проектів.

Компанія «НМТ» забезпечує медичні заклади персональним обслуговуванням по доставці, монтажу, введенню в експлуатацію обладнання, а також навчанням фахівців роботі на придбаному обладнанні.

На весь строк експлуатації обладнання надається технічна підтримка, включаючи гарантійне, післягарантійне обслуговування й забезпечення видатковими матеріалами.

У штаті працівників компанії «НМТ» працюють лікарі-консультанти, інженери-конструктори, медичні технологи, які зможуть проконсультувати й допоможуть у вирішенні багатьох питань.

Одним з напрямків діяльності компанії «НМТ» у сфері навчання фахівців є організація й проведення семінарів і форумів із залученням відомих учених, докторів, фахівців в області стоматології й загальної медицини.

Стерилізатор Baumer

Ваше ім'я та прізвище (обов'язкове поле)

Ваш e-mail (обов'язкове поле)

Телефон (обов'язкове поле)

×
Залиште заявку на швидкий тест COVID-19

×