Click to order
Total: 
Імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Цифровий перетворювач медичних зображень ChromeM
100
грн.
200
грн.
У наявності
Цифровий перетворювач медичних зображень для мамографії ChromeM. Настільний.

Автоматизоване робоче місце оператора-рентгенлаборанта з програмою отримання рентгенівських зображень XC складається із системного блоку комп'ютера, сенсорного монітору, джерела безперебійного живлення, комплекту клавіатури і миші, столу, стільця. Комплектується касетами медичними діагностичними: 2 шт 18×24 cm, 2 шт 24x30cm.
Додаткові опції

iQ-VIEW-PRO + ARM R
Автоматизоване робоче місце лікаря-рентгенолога (системний блок, 2 монітори 24″/2560х1440/IPS, джерело безперебійного живлення, комплект клавіатури і миші, принтер, стіл, стілець) з ПЗ iQ-VIEW PRO для отримання, зберігання, опису, запису CD, друку на плівку і папір, передачі в PACS медичних зображень CR/DR/US/CT/MR з розширеним набором функцій.

iQ-VIEW-PRO MAMMO + ARM RM
Автоматизоване робоче місце лікаря-рентгенолога мамолога (системний блок, 2 монітори 24″/3840×2160/IPS, джерело безперебійного живлення, комплект клавіатури і миші, принтер, стіл, стілець) з ПЗ iQ-VIEW PRO MAMMO для отримання, зберігання, опису, запису CD, друку на плівку і папір, передачі в PACS медичних зображень CR/DR/US/MG з розширеним набором функцій.

Agfa AXIS
Принтер термографічний мамографічний для друку на плівку.

MON-5MP
Монітор діагностичний рентгенолога 5 МП.

Made on
Tilda